TEKNİK SERVİS VE

YEDEK PARÇA HİZMETLERİMİZ

Excimer Lazer Servis

 

Femtosecond Servis

 

Yedek Parça Tedariki

 

Elektronik Kart Tamiri

 

Excimer Lazer Premix

 

Wave Front

 

Mikroskoplar

 

Optikler

 

Cihaz Kurulum ve Montaj

 

 

 

 

 

 

2006 yılında kurulan firmamız «Refraktif Cerrahi» alanında lojistik ve teknik destek hizmeti vermektedir.

 

Lazer cihazlarının hayatımıza girmesiyle birlikte bu alanda oluşan yetişmiş, teknik eleman ve destek  unsurlarının yeterince sağlanamaması, Hem Excimer Laser kullanıcılarını hem de bu alanda faaliyet gösteren firmaları oldukça zor durumda bırakmıştır. 7 yıllık süre içerisinde firmamız bu alandaki en büyük sıkıntı olan «Kalifiye Eleman» ve «Teknik Destek» konusundaki sıkıntıları çözmüştür.

 

Yine «Excimer Laser» kullanıcılarının en büyük sorunlarından olan «Laser Gaz» tedariki sorununu da Nova Gaz ile, Lazer Gaz firmasının yapmış olduğu distribütörlük antlaşması sonucu, Türkiye içinde ve Ortadoğu, Orta Asyada ki tek yetkili dağıtıcısı olmuştur.

 

Şu anda yurt içindeki lazer gaz kullanıcılarının en çok tercih ettiği firma olmanın, ve güvenilir olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Firmamız «Keratakonus» hastalığının tedavisi konusunda yapmış olduğu çalışmalarla da, oldukça başarılı sonuçlar almıştır. B2 vitamini  tedariki konusunda dışa bağımlılığı en aza indirmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Mim Medikal «Corneal» marka Ringlerin Distrübütörlüğüne de almış bulunmaktadır.

Yakın bir zamanda ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da etkimizi artırıp daha geniş bir ürün yelpazesiyle ihtiyaç duyulan her alanda çözüm ortağınız olacağımıza tüm kalbimizle inanıyoruz ve  bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz.